°C

Szrot, a nie parking filharmonii

fot: Straż Miejska
 

Parking gorzowskiej filharmonii to nie szrot - przypominają miejscy strażnicy i ostrzegają, że jeśli mieszkańcy nie usuną porzuconych tam aut, to usunie je specjalna firma na koszt ich właścicieli.

Naszym zadaniem jest informowanie odpowiednich służb, gdy na parkingu filharmonii kierowcy pozostawiają wraki– mówi Urszula Śliwińska, rzecznik prasowy filharmonii:

Parking filharmonii jest bezpłatny i ogólnodostępny, ale zgodnie z regulaminem auta nie mogą tam stać dłużej jak 72 godziny.  Mówi komendant miejskich strażników Andrzej Jasiński:

Strażnicy doliczyli się kilkunastu aut, których stan wskazuje, że zostały porzucone:

Parking filharmonii jest bezpłatny i ogólnodostępny, ale zgodnie z  regulaminem auta nie mogą tam stać dłużej jak 72 godziny. Zapis ten ma wymuszać rotacje samochodów i zapobiegać ich porzucaniu.

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku