°C

Radni komentują słowa prezesa gorzowskiego szpitala

redakcja gorzowska
 

Gorzowscy radni, goszczący w programie „Miejskie sprawy“ komentują słowa prezesa szpitala Jerzego Ostroucha, które także dzisiaj padły na naszej antenie. Przypomnijmy, prezydent Jacek Wójcicki wraz z przewodniczącym Rady Miasta Janem Kaczanowskim wystosowali pismo do marszałka województwa w sprawie sytuacji w gorzowskim szpitalu. Chodzi oczywiście o niepokojącą sytuację na oddziale chirurgii.

Prezes lecznicy Jerzy Ostrouch odpowiedział: skoro prezydent Gorzowa nie pomaga szpitalowi, to niech przynajmniej nie przeszkadza. Z tym nie zgadzają się radni. Mówi wiceprzewodniczący Jerzy Sobolewski z klubu radnych Koalicji Obywatelskiej.

Nie ma co robić medialnego szumu, lepiej się najpierw spotkać – uważa z kolei wiceprzewodniczący Rady Miasta, Sebastian Pieńkowski z Prawa i Sprawiedliwości.

Szpital boryka się z wieloma problemami, stąd pewnie frustracja kierownictwa – komentuje z kolei Przemysław Granat z klubu radnych „Gorzów Plus“.

Tymczasem problemy gorzowskiego szpitala widziane oczami lekarzy przedstawiają w piśmie przesłanym do naszej redakcji sami zainteresowani. 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku