°C

Wyniki badań radiologicznych przez internet

redakcja gorzowska

Wyniki badań, które wykonywane są przez Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii w gorzowskim szpitalu są od grudnia dostępne przez internet. Do tej pory pacjenci wyniki otrzymywali na płytach cd, teraz wystarczy wejść na stronę lecznicy: www.szptal.gorzow.pl.

Tam w zakładce „Dostęp do wyników obrazowych” po odpowiednim zalogowaniu otrzymamy interesujące nas dane. Jak czytamy w przesłanej do nas informacji, taki system poza Gorzowem, mają jeszcze tylko 3 szpitale w Polsce. Zakup i wdrożenie oprogramowania umożliwiającego realizację e-usług kosztowało ponad 1 746 600 zł, z czego 1 453 878,53 zł to dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego „Lubuskie 2020“.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.