°C

20-lecie gorzowskiego PTTK

redakcja gorzowska

Gorzowski oddział PTTK w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. Uroczystości związane z jubileuszem odbyły się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Towarzyszył im także koncert Gorzowskiej Orkiestry Dętej.

Jak nam powiedział prezes zarządu oddziału Zbigniew Rudziński, coraz więcej gorzowian docenia walory naszego miasta i okolic. Coraz więcej osób spędza też wolny czas na wspólnych wycieczkach.

O pięknych miejscach wokół Gorzowa, ale też o ciekawej formie aktywności opowiadają gorzowianie, którzy regularnie uczestniczą w pieszych wycieczkach PTTK.

Gorzowski oddział PTTK mieści się przy ulicy Mieszka I naprzeciwko Placu Grunwaldzkiego. Tam dyżury prowadzone są w godzinach od 12.00. do 16.00. w każde poniedziałki, środy i piątki. Miłośników pieszych wycieczek i nie tylko można znaleźć także na facebookowym fanpagu: PTTK Ziemia Gorzowska.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.